4/28/2017

Zaproszenia Ślubne Szykowne Paski

Już są! :) urocze, eleganckie "Szykowne Paski". To nasza odpowiedź na aktualne trendy wzornicze jakie można zaobserwować w świecie mody, architekturze wnętrz, ale również poligrafii.


Dlaczego właśnie paski? Bo dodają naszym zaproszeniom nie tylko oryginalnego wyglądu, ale i charakteru. Dzięki motywowi kwiatowemu są sielskie, ale i charakterne dzięki paskom. Idealne dla par chcących się wyróżnić, niebojących się nowych, niestandardowych wzorów. Zaproszenia są z satynową czarną cieniutką tasiemką, która jest na stałe przymocowana, a waszym zadaniem będzie zawiązanie jej przed wręczeniem waszym gościom.


Kolorystycznie zaproszenie to jest grą eleganckiej czerni i bieli z kolorami motywu kwiatowego czyli zielenią pomarańczem odcieniami czerwieni i różu, co dodaje lekkości. Razem z zaproszeniami wprowadziliśmy do oferty całą kolekcję. Mam tu na myśli nie tylko winietki, zawieszki, karty menu, ale i absolutną nowość w naszej ofercie.
Nowością są koperty z wkładką, personalizacja kopert, nadruk graficzny oraz naklejki na koperty. Po krótce postaram się przybliżyć te produkty.

Standardowa personalizacja kopert. to nadruk nazwisk gości na rewersie koperty. Czcionka dopasowana jest do stylu zaproszenia.


Koperta z wkładką to koperta standardowa z naszej oferty w kolorze białym bądź ecru z otwieraniem w trójkąt. Po jej otwarciu ukazuje się motyw przewodni zaproszenia.


Koperta z personalizacją i grafiką, dzięki tej usłudze od razu na kopercie będzie widoczne dla kogo ma być zaproszenie co ułatwia późniejsze wręczanie, a dodana do tego grafika nawiąże już na wstępie do stylu zaproszenia.


Zresztą jeśli nie chcecie personalizować kopert, zawsze możecie zamówić sobie koperty z samą grafiką, co będzie stanowiło świetne jej zdobienie i nawiązanie do stylistki zaproszeń.


Naklejki na koperty to świetne uzupełnienie kolekcji.


Naklejki można wykorzystać również w inny sposób:)


Pozostając w temacie naklejek oferujemy również etykiety na alkohol.


Na koniec więcej zdjęć naszej kolekcji:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 zaproszenia ślubne , Blogger