1/08/2017

Zaproszenia Wiosenny Wianek

Motywy kwiatowe od zawsze mające swoje miejsce w tematyce ślubnej, począwszy od bukietu Panny Młodej i butonierki Pana Młodego po kwiaty na ołtarzu kościoła czy wazony na stołach weselnych. Kwiaty zawsze również były obecne na zaproszeniach ślubnych, ale nie w takiej formie. Bowiem na dzień dzisiejszy najmodniejszą ich formą są wianki. 
Dlaczego akurat kwieciste wianki są takim hitem sezonu 
i zapisały się tak mocno w trendach ślubnych?
Powodem jest nie tylko ich estetyka i urokliwy wygląd, ale przede wszystkim symbolika.
Tradycyjne wianki były noszone tylko przez młode dziewczęta i kobiety, które jeszcze nie wyszły za mąż, przez co stały się symbolem niewinności. Dziś najczęściej Panny Młode zakładają na głowę welon, którego tak jak wianka pozbywają się w momencie oczepin.
Zaproszenia ślubne Wianek zostały stworzone specjalnie na wasze prośby. Kolory dominujące to pudrowy róż, amarant i zieleń. Wykonane na bazie grubych kartonów, podkład prążkowany, wykończone elementem hand made w postaci satynowej kokardki. Podsumowaniem naszej pracy jest bardzo fajne zaproszenie, które wprowadzi waszych gości w elegancki, tradycyjny oraz nieco swojski klimat waszego wielkiego polskiego wesela ;). 
A co wy o nim myślicie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 zaproszenia ślubne , Blogger