12/03/2016

Zaproszenia ślubne Satin Flower

Dziś chcemy Wam pokazać coś zupełnie innego. Nietypowe i oryginalne zaproszenie "Satin Flower". Bardzo modne i szykowne w ostatnich latach tłoczenie stało się już nawet symbolem ślubnej estetyki. "Satin Flower" tłoczone jest w kwieciste 
pochodzenia francuskiego tzw. rozetki. 

Rozetki coraz częściej wykorzystywane są do dekoracji sal ślubnych, dlatego też taka papeteria ślubna może być z powodzeniem motywem przewodnim waszego wesela. 
Zaproszenie to ma w sobie tajemnicę, dopiero po jego otwarciu można się dowiedzieć jakiej uroczystości dotyczy. Oryginalne otwieranie sprawia wrażenie folderu, jest ono atutem tego zaproszenia, bo czyni je innym niż wszystkie. Dodatkowo wykorzystaliśmy i połączyliśmy ze sobą najwyższej jakości papiery tj. tłoczenie na matowym satynowym kartonie, a tekst na białym, połyskującym, metalizowanym papierze prosto z włoskiej fabryki.

Ślub tuż tuż, nie ma na co czekać! Jeśli macie jakieś wątpliwości, już dziś zamówcie 

Pamiętajcie, że tak samo jak ślub nie planuje się z dnia na dzień, tak samo wasi goście również muszą zostać odpowiednio wcześnie poinformowani o tym wydarzeniu, aby zwyczajnie móc bez stresu się do tego przygotować.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 zaproszenia ślubne , Blogger